| ValiCR7 a întrebat:

Mi-am cumparat de curand Samsung Galaxy S4 mini si nu imi merg Datele Mobile ( Le activez dar nu imi apare nimic ), Cum le fac sa mearga? Multumesc, FUNDA

Răspuns Câştigător
| Baldovin_Antonio_1999 a răspuns:

Contactezi operatorul de telefonie(vezi sa vorbesti personal cu un operator... apel care de regula costa) si il rogi sa iti trimita un e-mail cu setarile aferente pentru Samsung Galaxy S4 Mini...dar ATENTIE, dupa ca ai decurs toti pasii(vor fi niste poze informative) va trebui sa repornesti telefonul! Funda?