| Adrian_Bunea_1995 a întrebat:

Mi-am cumparat un Samsung Galaxy S2 acum o luna.Se incalzeste in zona camerei cand ma joc pe el mai mult de 5 minute. Vreau sa stiu daca are o problema sau e normal.Am prieteni care au si ei SGS2 si mi-am ca este normal. Dar vreau sa fiu sigur.Cel mai bun raspuns primeste funda

Răspuns Câştigător
| suzzytina a răspuns:

Eu am un Samsung galaxi s plus si mi se intampla la fel dar este normal.la inceput mi-am facut griji dar nu are nimic

1 răspuns:
| CrazyForce a răspuns:

Da este normal finda s2 are procesorul destul de mare si findca n-are metode sa se aeriseasca se incalzeste, asa avea si un prieten la Sony Ericsson arc s se incalzea foarte tare daca te jucai. Funda?