| CiprianSim a întrebat:

Acum cateva zile mi-am cumparat un Samsung Galaxy S6 edge. Dupa ce stau pe el vreo 15-20 de minute se incalzeste foarte tare si merge sacadat. Nu am instalat decat 2 aplicatii si l-am luat de pe un site foarte cunoscut, nu la negru sau altceva. E normal sa se incalzeasca asa repede inca de cand l-am cumparat?

Răspuns Câştigător
| Pool77 a răspuns:

Nu este normal, am si eu S6E, 32GB.

Se incalzeste cand isi da update la aplicatii iar eu in timpul acela ascult muzica prin stream si folosesc split screan, insa si atunci nu se incinge, pur si simplu se simte ca s-a incalzit.

Mai stai cu el cateva zile, si daca tot asa face retrimitel in garantie.

1 răspuns:
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Telefonul are o defectiune cu racirea s-au este ceva legat la baterie consuma prea mult