| AbeautifulMind a întrebat:

Funda! Am cumparat de cateva zile un Samsung galaxy s7 si am observat un zgomot usor care se aude daca scuturi telefonul langa ureche, sunetul vine din zona camerei....credeti ca este vreo problema?

4 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

La garantie, si cere schimbarea nu repararea, sa iti dea altul nou ca de aia cer atatia bani pe ele. Plus ca daca il repara, telefonul desfacut nu il mai revinzi la fel de bine ca unul cu sigiliul Samsung pe suruburi si alte parti...

| Rommeo a răspuns:

Eu am avut s6-le si exact la fel facea, dupa care in camera focaliza din ce in ce mai greu si se auzea un bazait la camera cand incerca sa focalizeze, cica ar fi o problema tipica la acest model, si posibil sa fie si la s7, asa ca mergi cu el la garantie.

| GinoLANETTI a răspuns:

Probabil ceva nu este prins bine sau la asamblare a ramas ceva acolo. Nu cred ca ar fi nimic grav atata timp cat telefonul iti functioneaza corespunzator. Dar pentru banii aia l-as returna solicitand alt telefon.

| Radu_Marian_1974 a răspuns:

Si la mine face tot la fel.