| Claudiu120719 a întrebat:

navigam pe telefon si imi cautam jocuri si uite asa am gasit unul ce mi-a placut l-am luat totul era ok intru pe el a da stai ecran ful de reclame cand intram pe joc la toate sa dau,,cancel",,no thanks",, nu"... sau reclame gen intra pe tocmai.ro sau mercador.....care efectiv ma dispera si vreau sa stiu cum pot sa fac sa scap de ele?

Răspuns Câştigător
| PikachUS a răspuns:

Cand te joci jocuri dezactiveaza netul si nu o sa-ti mai apara reclame. asa pateam si eu :*

5 răspunsuri:
| Cristina15 a răspuns:

Pai nu ai cum sa scapi de ele, asa este facuta aplicatia(jocul) :* FUNDA

| Iosuat a răspuns:

Pai am mai vazut si la altii pe telefoane din astea si cred ca numa x canceel sau cred ca se mai poate intra undeva unde sa spui sa nu iti mai afiseze reclame! Funda?

| Claudiu120719 explică (pentru PikachUS):

Funda!

| RoboțelulAndroidDinTelefon a răspuns:

Dezactiveaza Internetul cand joci.

| Emy1932 a răspuns:

Dezactiveaza internetul cand joci.