| CBogdannnnn a întrebat:

Salut,TPU!
Poate cineva sa-mi spuna cum pot afla cine ma suna cu numar ascuns? Multumesc anticipat!

6 răspunsuri:
| Bela9 a răspuns:

Scrii:#31#... Si scrii numărul la care vrei sa suni

| Anonim693 a răspuns:

Nu cred ca poti. Incearca pe google sa cauti ceva aplicatii pentru asa ceva, desi nu cred ca va merge. Nu prea cred ca se poate.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru Bela9):

Ia mai citeste odata intrebarea, si pe urma raspunsul tau

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci o reclamatie la politie cum ca ai primit amenintari de la respectivul numar, obtii un ordin judecatoresc si apoi mergi la operatorul de telefonie mobila si afli. E singura metoda si se face doar in astfel de cazuri, in cazuri in care exista o infractiune la mijloc

| M1hai a răspuns:

Din cate stiu nu poti afla. schimbati numarul