| Aleexx20 a întrebat:

Puteti sa imi dati o poza cu un HTC Quietly Brilliant..si full phone specifications... FUNDAA!

4 răspunsuri:
| Andreasi a răspuns:

Cauta pe Google! Lenea poate deveni o boala in timp!

| Aleexx20 explică (pentru Andreasi):

Baa.tu habar nu ai..pentru ca iti da mai multe telefoane nu iti da doar unul singur...ia sa cauti si tu sa vezi..si daca nu stii tineti gura

| Andreasi a răspuns (pentru Aleexx20):

Si daca iti da mai multe telefoane ce?! Nu il poti cauta singur?! Eu doar iti dau un sfat nu o lua in nume de rau "BA"!

| Aleexx20 explică (pentru Andreasi):

Pai daca imi da mai multe telefoane...de unde stiu eu care e telefonul pe care il caut? Da-mi tu un link daca tot stii.