| EricBurnst a întrebat:

Salut tpu.ro. Am o mica intrebare, Daca imi fac jailbreake la ipad 4 imi pierd garantia? O pot oare reactiva dupa ce imi restartez sistema pe ipad?

Răspuns Câştigător
| kzd a răspuns:

Ai grija ce iti pui hack-uit sau ceva ca pierzi garantia, am patit-o eu si nu se mai reactiveaza.

1 răspuns:
| andypandy a răspuns:

Nu trebuie sa crezi orice fraier de pe aici. daca vrei sa-l duci la garantie il conectezi la itunes si ii dai restore. va fi ca nouwinking youtube.com/anexapi