| robert197 a întrebat:

Salut TPU, si-a portat cineva numărul la digi? Dacă da, exista ceva ascuns, clauze? Totul functioneaza corect?

3 răspunsuri:
| zilog a răspuns:

Aștia sunt corecți la contract
problema e că dacă ești un om care merge pe munți prin țară ei nu prea au semnal
internetul chiar șî în bucureșți merge prost rău de tot în unele zone
trebuie să așțept să se încarce videoclip-urile de pe Youtube inainte să le vizualizez
prin modem 3G

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba vezi ca e oferta cu tilifon la portare, ia uita-te

| UserRo10 a răspuns:

Am abonament Optim nelimitat 5 de 8 ani. Absolut nicio problema. La inceput aveam probleme cu semnalul intre localitati, dar acum nu mai am absolut nicio problema. Sunt singurii ce investesc enorm in inrastructura