| SebisH a întrebat:

Stie cineva unde trebuie sa intru(in meniul telefonului ALCATEL OT-806) pentru a face setarile internetului?

2 răspunsuri:
| BeAtZ a răspuns:

Salut! Am si eu un telefon ca acela si nu exista meniul acela. Poti intra pe internet doar prin wi-fi. Si nu poti nici viziona videourile pe youtube doar downloadate. Iti dau eu un site de unde le poti descarca daca ai nevoie. www.vuclip.com

| SebisH explică:

Pai si la cosmote de ce a mers?sadesti sigur ca nu merge sa ii fac setarile?sad