| Popa_Adrykon_Yonutz_1999 a întrebat:

va rog frumos ma puteti ajuta si pe mine cu o problema, am un Nokia 5800 XpressMusic, daca dau sa vad ceva pe yotube dau la urmariti videoclipul si imi arta ca se incarca 0% in curs si dupa spune ca nu s-a putut conecta De ce?, cine ma poate ajuta va rog frumosss

5 răspunsuri:
| gir861 a răspuns:

Prin wireless sau cont internet?

| Popa_Adrykon_Yonutz_1999 explică (pentru gir861):

Wireless

| gir861 a răspuns (pentru Popa_Adrykon_Yonutz_1999):

Încearcă să resetezi telefonul. Revenire la setările din fabrică sau ceva asemănător.

| Popa_Adrykon_Yonutz_1999 explică (pentru gir861):

Am incercat imi merge doar cu netul de pe cartela dar mersi oricum

| gir861 a răspuns (pentru Popa_Adrykon_Yonutz_1999):

Ai probleme pe partea de wireless. Două soluții: resoftare sau înlocuirea modulului wireless (sau a plăcii de bază, dacă e integrat).