| Search69 a întrebat:

Va rog sa raspundeti ce parere aveti destpe Allview v1 viper S la 1.000(10 milioane). Sa il cumpar? Sa mai astept? SA cumpar alt telefon? am un buget de 1.100 lei (11 milioane). Multumesc.

5 răspunsuri:
| Pasztor_David_1990 a răspuns:

Salutare, eu nu iti recomand Allview in nici un caz deoarece eu am avut un Allview p5 qmax care mi-a dat f multe batai de cap se bloca de 6-7 ori, wifi f slab.
Eu iti recomand sa mai astepti 1-2 luni si cumparati un un Lg Nexus 5 sau Samsung galaxy s4 sau s3 sau Htc desier 816. Ai incredere sa nu iti cumperi in nici un caz alview sau alte firme no-name. Multu norochee hee)

| Daniel2836 a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsun Galaxy S3 costa pana in 1 000 lei (10 milioane ).

| LTAA a răspuns (pentru Daniel2836):

Chiar S3 Neo (Android 4.4, 1.5 GB RAM) si e mai ieftin.

| sltlp a răspuns:

Nu merita sa dai atatia bani pe un Allview. Alte variante nu vrei?

| gioghy a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Neo este 899 de lei si are cam aceleasi dotari >>> http://bit.ly/114Wp82