| badalanbadad a întrebat:

vreau sa imi cumpar un HTC one e9 4g dualsim si am sa il cumpar de pe site-ul telefonultau.Am inteles ca au telefoane cam dubioase, asa e? a cumparat cineva telefonul asta de la ei, si cum.se misca?

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Pai intrebi cum se misca? Nu cunosc site-ul dar daca e original o sa se miste ca toate celelalte presupun adica excelent. Daca platesti rambus cred ca poti avea incredere mai ales daca verifici coletul...