| valycool a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi spuneti si mie ce parere aveti despre telefonul phablet woo daca este bun ca as vrea sa il cumpar si as vrea o parere de la cineva care este cunoscator cat de cat la telefoane si sa imi spuneti un telefon mai bun de cumparat multumesc pentru raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Orange Rono. Este un telefon foarte bun. Costa 500 RON. E ieftin, are camera buna, te poti juca aproape toate jocurile din lume. Sunt unele jocuri mai micute pe care nu te poti juca din pacate. Dar problema asta se rezolva la update-uri. Are displayul destul de mare si nu o sa ai probleme la vederea filmelor sau la gaming.

Bft wave

| valycool explică (pentru RaduTN):

Multumesc mult radu o sa imi cumpar acest telefon este accesibil la pret si dupa spusele tale imi place pentru ca eu sunt cu jocurile ca toata lumea dar vreau sa te mai intreb ceva uh ai acest telefon? daca da sa imi spui cum functioneaza adica daca iti place si daca merge bine

| RaduTN a răspuns (pentru valycool):

Eu nu am telefonul asta. Dar il are varul meu si nu sa plans niciodata de el. M-am jucat si eu pe el si mi-a placut. E un telefon minunat. happy

5 răspunsuri:
| Search69 a răspuns:

Salut! Depinde cati bani vrei sa dai intr-un telefon. Eu iti sugerez intre 800- 1.000 lei un Allview x2 twin care ete 950 lei. Daca vrei 1.000+ iti recomang LG g3 care este aprox 22.000 lei. Bafta!

| valycool explică:

Multumesc tuturor pentru sfaturile primite