| Oni21 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de pe Grifonul.ro,dar inainte as vrea sa ma asigur ca site-ul este serios. A cumparat cineva telefoane de aici? Garantia e reala? Produsele sunt noi si originale?
Va multumesc pentru timpul acordat!

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Eu nu am cumparat niciodata de pe site-ul ala, dar am un prieten care a luat odata un telefon. Sunt seriosi, iar cand este aproape de locatia ta te suna si iti inmaneaza produsul cu tot cu garantie. Comanda fara grija.

| Oni21 explică (pentru Jipa95):

Iti multumesc pentru timpul si atentia acordata!

2 răspunsuri:
| Catalin2014 a răspuns:

Salut,

Tocmai ce am cumparat de la ei un Samsung Galaxy Note 3 N9005 ridicandu-l personal neasteptand sa vina prin curierat.Cutia a fost sigilata de producator cu sigiliu original si nu de ei cum fac alte site-uri sau mai rau desigilata.Chiar inainte sa platesc m-au lasat sa desigilez cutia si sa probez telefonul ceea ce m-a surprins placut. Mentionez ca telefonul provine din UE si nu din China sau alt loc de pe planeta. Garantii are 3 si anume: una la producator, una la service-ul lor iar cea de-a treia la Orange.Sincer nu ma asteptam sa decurga totul atat de bine si vaoi mai apela cu siguranta la serviciile lor. Recomand!