| quizdream13 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon,dar vreau sa stiu care e unul dintre cele mai bune,as vrea sa-mi impartasiti experientele voastre despre telefoane,eu am pus ochii pe un Samsung Galaxy s6, voi ce telefoane aveti si la ce pret? ce avantaje si dezavantaje au? Multumesc anticipat, funda!

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, e foarte bun Samsung galaxy s6. Sau iti poti lua Iphone 6, depinde ce astepari ai tu de la telefon si care sistem de operare iti place mai mult ( Android sau IOS )

| Asasa_Sasas_1975 a răspuns:

Ai putea sa-ti iei un Karboon Titanium X, eu il am si ieste foarte bun...

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Eu îţi recomand să-ţi cumperi un Samsung Galaxy S6 Edge ( cu memorie internă de 128GB )!

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!