| edy2002 a întrebat:

vreau sa imi iau un telefon nou si nu stiu ce sa-mi iau s3mini sau iPhone4 repede Dau funda

6 răspunsuri:
| Alex2312 a răspuns:

Galaxy S3 mini e mai bun decat iphone 4. Uite aici comparatia http://geekaphone.com/compare/Samsung-Galaxy-S-III-Mini-vs-Apple-iPhone-4. asa ca iti recommand S3 mini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S3 mini, daca ziceai in comparatie cu ip 5, nu iti recomand s3.

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Iphone 4! Eu am iphone 5 si am avut si iphone 4 si tata are s3.Se se blocheaza! Iphonul nu mi s-a blocat niciodata! Merge super! Iti recomand iphone 4!

| Mikhtarian a răspuns:

Galaxy S3, mai performant, mai bun design.

| WithoutName123456789 a răspuns:

S3 mini, are android si e mult mai interesant si mai frumos decat IoS care il are Iphone-ul.