| JustFeelings a întrebat:

Salut, vreau sa-mi iau un telefon nou nu stiu ce sa aleg intre iphone4 sau Samsung galaxy s3? iar aplicatiile pot fi aceleasi? sau se gasesc mai multe la iphone?happy

3 răspunsuri:
| 8mariastar a răspuns:

Parerea mea este ca mai bun este Samsung Galaxy S III aplicatile sunt mai multe pentru Samsung

| AdelinGrigorescu a răspuns:

Sistemul de operare Android dispune de foarte multe aplicatii. Si sistemul de operare IOS dispunde de foarte multe aplicatii dar androidul este mai usor de folosit si iti recomand HTC one s sau LG optimus l7/l9.

| Turok90 a răspuns:

Samsung S3! Lasă HTC si alte alea. Sunt si mai bune ca hardware decât LG. Si aplicatii găsesti cu sigurantă mai multe decât pentru iPhone