| BOSS270 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre Samsung GS2 si Samsung GS3... Ideei? Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| adeliz a răspuns:

Si eu am aceeasi problema....nu ma pot decide, dar inclin spre S3 (imi place mai mult designer-ul lui decat a lui S2).
P.S. stiu ca nu-i un motiv bun...dar
aaaa si ce credeti mini sau normal (telefon)?

:*:*

13 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

S3 happy

| Shìzuko a răspuns:

GS3

| Shìzuko a răspuns:

Samsung GS3

| rares011098 a răspuns:

Uite aici convinge-te singur https://www.orange.ro/......i-3621.php

| BOSS270 explică (pentru adeliz):

Normal daca ai bugetul pentru el daca nu mini big grin

| adeliz a răspuns (pentru BOSS270):

Mersi pentru funda si cred ca raman la ala mini ca..."I need a dolar, a dolar is what i need..."
happy

| Adaliina16 a răspuns:

Eu as alege g2 pentru ca am in clasa colegi care au g2 si g3 si am observat ca g2 ii mult mai bun. Umbli mai usor adica nu e asa complicat ca si g3 eu as alege g2 si sper ca si tu. da e alegerea ta.

| BOSS270 explică (pentru adeliz):

Sau poti sa mai astepti sa mai strangi bani!winking

| david1234kerti a răspuns (pentru adeliz):

Mini sau normal?
Normal!

| adeliz a răspuns (pentru BOSS270):

DA.....ar fi o solutie, desi crede ca ar trebui sa fac economii gigantice.
Oricum, cred ca raman la mini, mi se pare ca ala "normal" e prea mare, cel putin pentru o fata.
Ma mai gandesc.

| BOSS270 explică (pentru adeliz):

Cum vrei tu... sau poate iti iei un s2 ca are camera mai buna ca nu-i diferenta mare vreo 300 lei... e alegerea tawinking

| adeliz a răspuns (pentru BOSS270):

Da, dar cum ti-am spus si mai sus imi place mai mult designer-ul lui S3, mai vad eu.
Tu de care iti cumperi?

| BOSS270 explică (pentru adeliz):

S3 love struck