| D3vilAngel a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon si nu stiu care este mai bun... Iphone5 sau Samsung galaxi s3.Am vazut pe youtube ca Samsung galaxi s3 are foarte multe aplicati mai multe ca iphone5 dar nu stiu.Astept raspunsul vostru big grin

Răspuns Câştigător
| AleeePunct a răspuns:

Samsung Galaxy S3..deoarece este mai mare si mai accesibil. De exemplu ai aplicatii destul de interesante care nu costa bani si are un design mai atractiv dupa parerea mea. Sistemul Android este mult mai bun decat iOS..totusi ai mult mai multe posibilitati. Eu iti recomand Galaxy s3

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu aş prefera Samsung Galaxy S3 I9300!

Pentru COMPARAŢIE şi specificaţiile tehnice vezi linkul :
http://smartphones.venturebeat.com/......e-iPhone-5
http://www.smartprix.com/......3_2141.php

| valentino52 a răspuns (pentru AleeePunct):

La fel si pe Iphone ai aplicatii destul de interesante care nu costa bani. Pana acum la Apple erau mult mai multe aplicatii si jocuri in AppStore decat in google play (inainte market). Dar acum sunt cam la egalitate vreo 700 000 in fiecare. Em am si iphone si tableta Samsung si pot sa spun ca pe ambele sunt nevoit sa platesc pentru jocuri si aplicatii care costa dar sunt si o multime gratis. Mai prinzi oferte, unele sunt gratis doar o zi etc. dar ambele magazine virtuale au acelasi principiu nu inteleg de unde confuzia asta ca pe "Samsung" totul e gratis. E gresit si pe Samsung ca si pe iphone aplicatiile costa. Ca poti sa le piratezi, ei bine si pe iphone poti doar ca trebuie jailbreak.