| BaiatulCuDobermanul a întrebat:

Salut ))). Vreau sa-mi cumpar un telefon nou dar nu stiu pe care. Vreau raspunsul vostru care este mai bun si de ce...(nu vreau site-uri cu telefoane)

Samsung Galaxy Ace vs Samsung Galaxy Gio

Răspuns Câştigător
| UnAnonimFaraNume a răspuns:

Salut! Iti zic cu siguranta, ace e de o mie de ori mai bun! Am Ace, si e super bun, diferenta de pret nu e mare, deci nu e nicio problema.In primul rand, are o camera foto mult mai buna.Ace, dupa parerea mea, are si un design mult mai frumos decat gio...care mie personal nu prea imi place.Si sunt si alte diferente, mai importante, mai neimportante, dar sunt. Bafta!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Primul e mai fin dar viata acestuia si calitatiile lui depind de cum il tratezi. In afara de LG - HTC (nu sunt asa bune) si Nokia care nu-mi plac deloc dar sunt bune in general.

| unknownn a răspuns:

Nokia 1100.
Samsung sucks!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ace.

| Cosminovici18 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace

| sma09 a răspuns:

Deci Samsung GALAXY Ace e mult mai bun si are un dizain mai fain e mult mai tare!
Si au android, wi-fi... etc. DECI ia-ti Samsung GALAXY Ace

| RalukDanyella a răspuns:

Eu zic sa nu iti iei din astea..nu-s deloc bune..am prieteni care au, i nu-l recomanda.