| KentNanotek a întrebat:

Vreau si eu niste jocuri noi pe telefon.
Telefon : Motorola ZN300
Va rog sa imi spuneti cateva site-uri unde as putea gasi!
Daca gasiti jocuri mi le puteti trimite prin e-mail.
Imi trimeteti un mesaj confidential cu adresa de yahoo.
App. Dau Funda! happy

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Telefonul tau are rezolutia de 240x320.
Cauta aici, in special dupa rezolutie.
http://java.mob.org/

10 răspunsuri:
| KentNanotek explică (pentru horia2012):

Ms!
Dar...
Cum fac sa le descarc?
http://java.mob.org/download/G561102.html
nu ma lasa sa descarc pe telefon!
Ms oricum pentru ajutor!

| horia2012 a răspuns (pentru KentNanotek):

Le descarci pe PC si le transferi pe telefon. Ti-ar trebui un cititor de coduri QR, dar pentru Java nu am gasit. Copiezi numai fisierele.jar.

| KentNanotek explică (pentru horia2012):

Am un dispozitiv bluethooth usb. Dar mersi pentru ajutor! Daca in maxim 2-3 zile nu primesc niciun raspuns pentru ajutor, iti promit ca funda e a ta!
Ms mult pentru ca m-ai ajutat! happy

| horia2012 a răspuns (pentru KentNanotek):

Cu placere. Tu poti transfera fisiere prin bluetooth pe telefon?

| KentNanotek explică (pentru horia2012):

Da! De cE?

| horia2012 a răspuns (pentru KentNanotek):

E mai usor decat prin cablu. Si mai e un lucru. Chiar daca sunt in java, unele merg, altele nu. Iti spun din experienta pentru ca si eu am un telefon fara sistem de operare. E mult mai usor sa le descarci in PC (daca ai antivirus ti le verfica) si pe urma sa le transferi in telefon mai multe odata dacat sa instalezi pe rand online si sa vezi ca nu functioneaza. In fine, fiecare cum s-a obisnuit.

| KentNanotek explică (pentru horia2012):

Stiu ca e mai usor si stiu si ca unele nu merg,.
In fine, maine e ultima zi, deci daca nu raspunde nimeni, raspunsul castigator e al tau!
winking

| Axys a răspuns:

Http://www.iwin.com/......ion/arcade

intra aici gasesti jocuridestul de frumoase :X
incerca :D

| KentNanotek explică (pentru Axys):

Da!
Ai dreptate sunt destul de frumoase, dar eu am cerut pentru telefon >
Scuze dar panglica ii revine lui horia2012!
Ms oricum pentru raspuns

| Axys a răspuns:

Nu-i nimic big grin na dc sa ma supar big grin