| spinteca a întrebat:

Vreau si eu un site de unde pot sa-mi instalez android ice cream sandwich pe Xperia X8 DAU FUNDA LA CEL CARE MA AJUTA CU ADEVARAT

6 răspunsuri:
| davidtm a răspuns:

Pe ce telefon vrei?
pe Nokia 3310?laughing)
zii frate pe ce telefon si te ajutam

| spinteca explică (pentru davidtm):

Pe xperia x8 vreau

| alexro93 a răspuns (pentru davidtm):

Dar pe un HTC DESIRE S cum pot sa fac asta?

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Pentru anndroid ice cream sandwich iti trebuie cel putin procesor de 1, 2 ghz
si 512 ram tu ai 812ghz procesor si ram 256mgb
ai pute totusi sa il pui dar iti zic de pe acum ca no sa fi multumit(o sa i-ti mearga greu de zici ca l-ai umplut cu jocuri si deschis pe toate ) numai in meniu daca intri o sa vezi cum se misca