| SweetMinion a întrebat:

Vreau un telefon nou(pe cel vechi l-am scapat si s-a cam crapat, putin cam mult). Care ar fi cel mai bun telefon si de ce? Si nu conteaza pretul.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
32 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, eu iti sugerez sa iti iei Samsung Galaxy Note 3 este 2100 lei pe eMAG, insa telefonul este foarte bun

| Kenya a răspuns:

Iphone 5s dupa parerea mea, imi place foarte mult camera si e micut, deci n-ai cum sa-l scapi asa usor. Si arata super, mai ales cel gold.

| Teodorutza1234 a răspuns:

Pai mie mi se pare ca Htc este un telefon destul de bun deoarece poti face poze uimitoare si are memorie mare... fundita?

| Tedi04 a răspuns:

Galaxy s6 edge cel mai bun

| Adiiiiiii69 a răspuns:

Samsung Galaxy S6 sau HTC One M9 sau iPhone 6

| Alina49335 a răspuns:

Iphone S6 e cel mai bun, din punctul meu de vedere.Are cea mai buna camera (e exact ca la Iphone 5s, doar ca are focalizarea mai buna). Comparativ cu Iphone 5, este mult mai bun(mai dezvoltat). Aici ai toate specificatiile (Sa te convingi singur/a)

http://www.phonearena.com/....../8346,7710

Succes :* Sper sa-ti gasesti telefonul potrivit.:)

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Nu imi trebuie pentru facebook sau selfie, imi trebuie ca sa sun si sa fiu sunata, insa aia nu inseamna ca nu vreau un telefon bun.

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Yes, got it tongue happy

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Nokia 3310? caramida? nici chiar asa laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Garibaldi a răspuns:

LG G Flex 2 are o carcasă unibody din aluminiu care îi oferă o eleganță incontestabilă, iar în interior găsim un procesor Snapdragon 810 și 3GB memorie RAM.

Display-ul cu rezoluție full HD este luminos și plăcut la vedere, iar în partea frontală se regăsește acum camera Ultrapixel (4MP) care garantează selfie-uri perfecte și în condiții de luminozitate scăzută. Camera principală de 20 de megapixeli

| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Na telefon fain 5110 laughing

| Kandia15 a răspuns:

Samsung galaxy edge. Poti sa scrii pe youtube Samsung galaxy edge vs orice telefon vrei. Sa vezi cat e de bun fata de iphone big grin

Răspuns utilizator avertizat
| KodrutZ a răspuns:

Dorel 2/3 sau un Cat B30. Fiindca esti ghita boamba si le scapi. Nu te lua dupa cretinii care sugereaza timpenii. Daca stii ca nu esti in stare sa ai grija de un telefon, foarte bine, constientizeaza asta si ia ceva care sa te tina.
1. http://www.utok.ro/seria-dorel
2.http://www.pcgarage.ro/dual-sim/caterpillar/cat-b30-black/

| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Da, dar mie nu imi trebuie sa aiba nu stiu ce telefonul, nu am eu timp sa stau cu telefonul prea mult din cauza scolii. Stiu ca nu trebuie sa fie, am spus ca nu conteaza pretul deaorece unde sunt eu telefoanele sunt extrem de ieftine, si nu stiu cat coasta ele in Romania.
Nu imi trebuie neaparat de fite, am avut si Iphone 6, si ce fac cu el ca numai sun si raspund la telefon, l-am scapat de cateva ori si e crapat ca naiba.

| SweetMinion explică (pentru KodrutZ):

Nu e ca nu pot avea grija de un telefon, pur si simplu s-a bagat o fata in mine pe holuri si mi-a cazut din buzunarul sacoului.

| CPAElites a răspuns:

Meizu mx4 Pro ( Are camera de 21 mp..Filmeaza 4k! :D Are un ecran superb..are 544ppi ( iPhone 6 are 420ppi )! la rezolutie 2k...si a fost ales ca cel mai bun telefon al anului 2014. E mult mai performant decat Samsung galaxy note 4/ S3 / s4 si One Plus! Si costa doar 2000lei.

Review! : https://www.youtube.com/watch?v=84fHRevGV98

De aici il cumperi! : http://www.itgalaxy.ro/......rey-97687/

| KodrutZ a răspuns (pentru SweetMinion):

OK, deci ai telefonul la scoala/liceu/whatever, sanse mult mai mari sa fie lovit, scapat, etc. Nu neaparat din vina ta, got it. Sfaturile mele ramin in picioare, mai ales ca ai mentionat ca vrei sa fii sunata si sa suni, nu sa te dai cu el in barci.

| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Cred ca imi iau HTC sau Samsung primul lucru maine dimineata si m-am scapat

| Nicu75 a răspuns:

Depinde,Samsung galaxy S6 și S6 edge sunt cele mai bune telefoane actuale, dar dacă îți trebuie numai sa suni și sa răspunzi e bun o cărămidă sau un Nokia lumia 520 e ieftin

Răspuns utilizator avertizat
| SweetMinion explică (pentru remus1007):

Asa fac pana maine dimineata, ma uit pe forumuri sa vad care-ce-cum

Răspuns utilizator avertizat
| redwood a răspuns:

Samsung galaxy A7