| Davidno1 a întrebat:

Ce telefon imi recomandati sa-mi iau, nu conteaza pretul? Vreau sa fie foarte bun.

Răspuns Câştigător
| ImmortaluL a răspuns:

Toti cred ca o sa-ti zica sa-ti iei galaxy S3 sau iphone 5, eu zic sa nu iei vreunu din ele, iti recomand Samsung Galaxy Note 2, s-a dovedit a fi mai bun decat S3 si cu o grafica mai buna (cea mai buna grafica), avantajul este ca e ca un fel de tableta de pe care poti suna, poti atasa imagini peste alte imagini, poti face desene bla bla, in nici un caz sa nu te gandesti la iphone 5, e doar o fita iti zic eu, daca nu poti sa-ti achizitionezi un Note 2 incearca S3, acesta ar fi al 2-lea care ti l-as recomanda. Deci clar Note 2. Iti garantez ca nu vei regreta alegerea facuta.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Samsung Galaxy Note II N7100, e cel mai PERFORMANT la ora actuală!

Vezi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note_ii_n7100-4854.php

Şi o COMPARAŢIE la linkul :
http://www.smartprix.com/compare.php?ids=2232,2164,2141

| MaxKiller911 a răspuns:

Samsung galaxy s3
iphone 5
Allview p5 alldro
BlackBerry torch 9810
Sony xperia P
Sony xperia u
Sony xperia s
Huawei vision
Acer liquid
Samsung galaxy note 2

| DJMikeGMC a răspuns:

Galaxy beam, iar dupa el un iphone5

| stefanutzu112 a răspuns:

Sall iti propun 1 telefon ff bun Huawei are o camera super de 5mp o memorie integrata de 2 gb si +procesor 1gh se misca super aplicatii am gta3 pe el e super o funtita?