| BoOzy a întrebat:

Salut tuturor. Am o problema cu zune de fapt mai multe.
1. Cum pot sa imi bag pe Nokia lumia 610 muzica, poze, video prin zune cu ajutorul cablului USB.
2. Cand incerc sa ma loghez pe zune din pc scriu acolo emailu si parola dau sing in se incarca si imi apare ( fara sa ma fi logat ) : The location setting for your Windows LIVE ID doesn't match the setting for your computer ( Unites States ).
To use this Windows Live ID, change your computer location in Regiomal and Language Option (see Control Panel, then Location). Otherwise, sing in with or create a Windows Live ID for Unites States.
3. Cand dau pe zune de pe Nokia cand nu este conectat cu pc imi apare: zune -muzic - video etc >-- dau pe music it's lonely in here. Connect to your computer to synchronise music.

Please, explicati-mi si mie ce ar trebui sa fac ca sa pot sa imi bag muzica in telefon si sa mearga si zune pe telefon. Dau funda big grin.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa schimbi limba din engleza in romana.Setezi locatia din start-control panel-regional and langague-si un de scrie acolo english, alegi romanian si dai ok. apoi incerci sa te conectezi de la calculator prin zune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu megre nici asa, si ai probleme cu tastatura, mergi tot acolo la control panel si revino la english. dar muzica nu merge s-o copii pur si simplu copy din calculator si paste in cardul telefonului pur si simplu? Nu stiu de acest zune nu am folosit, dar ce spune acolo e ca trebuie sa schimbi locatia ca sa se poata sincroniza muzica.