| k1lNld3r a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un Nokia Lumia 710 si cand dau sa instalez aplicatii imi da: "Sorry, you need to do this from your computer because your account inidcates that you are a child. To join XBox Live, go to xbox.com and sign-in with your Windows LiveID.
To purchase stuff from marketplace, sign in at Zune.net or using the Zune Software on your PC."
Poate avezi si voi vreun telefon cu windows si ati rezolvat problema, va rog ajutati-ma daca stiti. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare nu cumva ai rezolva dacă ai modifica data de naştere, asta dacă ai pus-o când ai creat contul?

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Cineva ti-a setat cum ca ai,, sub 18 ani'' si probabil, nu poti intra pe site-uri peste 18 sau sa descarci jocuri peste 18 sau chestii de gen'.

| radu75 a răspuns:

Account inidcates that you are a child. datele indica faptul ca tu esti copil! asadar cand faci cont baga un al al nesterii cel putin 1996

| MissDi a răspuns:

Trebuie sa iei un program..Nu mai stiu exact cum se chema..si eu am patit asa.

| k1lNld3r explică:

Stiti cumva daca pot sa schimb varsta si cum?big grin

| lKenzo a răspuns:

Sall k1lNld3r ai pe telefon aplicatia xbox live? daca da m-a poti contacta la nr 0748284730? Vreau sa imi bag si eu aplicatia aceea si nu stiu cum naiba. Pe net nu am gasit