| Chilcos_David_1990 a întrebat:

Un prieten are Samsung J5 si am zis sa faca niste poze pentru mine, are card de 16GB dar tot ii apare eroare. Se uita la video/poza si cand iese si intra inapoi la galerie apare eroare, se face gri si apare semnul "! ". De la ce se intampla?

1 răspuns:
| Raluca07SF a răspuns:

Ori nu mai are memorie pe card ori s-a stricat ( cel mai probabil ) ori nu e acceptat de telefon ori e un card de proasta calitate care se strica rapid, sper ca te-am ajutat, pa!winking