| Cata_Cata_1994 a întrebat:

Urgeent am si eu o problema cu un iPhone 4s neverlock de 16g, nu am avut nici o problema cu el pana acum cand bag cartela in el nu se intampla nimic nu imi cere nici cod pin si sus zice cautare. Va rog DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te cu el la un service. smatphonurile de obicei nu sunt de calitate

| GrandTheftAutogamer97 a răspuns:

Du-te la un service si acolo vei rezolva problema

| Nicu47 a răspuns:

Salut,incearca cu o alta cartela daca nu o ia nici pe aia inseamna ca e de la telefon si daca o ia inseamna ca e de la cartela.

Un service gsm bun ar fi http://mercador.ro/......DcERN.html