| pionezul a întrebat:

Salut,
Va rog, daca stiti, sa ma ajutati si pe mine. Am nevoie de o aplicatie (sau setari in telefon) pentru Iphone 6 care sa imi inchida wifi si mobile data in fiecare zi la ora x si sa le porneasca la ora y. Tot uit sa le inchid si bazaie telefonul noaptea. Exista o asemenea aplicatie?
Va multumesc,

5 răspunsuri:
| Sb_Seby_1993 a răspuns:

Poti sa-ti dai pur si simplu telefonul pe silentios.

| pionezul explică:

Nu vreau sa imi dau telefonul pe silentios, vreau o aplicatie asa cum am scris mai sus...sau setari din telefon

| xenonNDR a răspuns:

Salut, poţi incerca să-ţi setezi modul "Nu deranjaţi" între orele x şi y pentru a face acest lucru, nu-ţi trebuie nicio aplicaţie.

| pionezul explică:

"Nu deranjati" (Do not disturb) este valabil numai pentru apeluri telefonice. Nu are nicio treaba cu ceea ce am eu nevoie.
Vreau o aplicatie/setari pentru a opri WIFI si MOBILE DATA!

| xenonNDR a răspuns (pentru pionezul):

Acel mod este valabil pentru absolut tot, de la aplicaţii la apeluri telefonice doar că trebuie să setezi opţiunea la "SILENŢIOS" aflată în jos-ul paginii de la acest mod unde poţi alege "Mereu" şi "Doar când iPhone-ul este blocat" chiar în acea pagină specifică că şi notificările dar şi apelurile telefonice vor fii setate pe silenţios în timp ce deţii acel mod activ.