| DxMan a întrebat:

Buna Ziua! AM un telefon androidu cu abonament 3g. De fiecare data cand nu vreau sa folosesc interentul trebuie sal inchid din setari ca sa nu il consum. Exista vreo aplicatie care sa ma ajute? Adica sa inchida netu in starea de repaus a telefonului. Ms.

Răspuns Câştigător
| Axelyuki a răspuns:

Daca descarci "GO Power Master", la sectiunea smart a aplicatiei daca bifezi "Turn off mobile data when screen off" o sa se inchida netul pe mobil cand blochezi ecranul dar, reporneste cand il deblochezi