| Secretkkk a întrebat:

Salut, va rog dati-mi un sfat, am posibilitatea sa aleg intre Samsung galaxy s3, iphone 4 si iphone 5? Care m-il recomandati?

Răspuns Câştigător
| iesiacasa a răspuns:

Salut eu iti recomand s3 deoarece are procesorul quadcore 1.4 ghz fata de 1.2 dualcore, deci s3 castiga la capitolul procesor.este mai mare si arata mai frumos decat iphonul deoarece are ecranul super amoled hd si gorilla glass 2.are loc pentru card deci daca ai versiunea 64 gb mai adaugi un card faci 128 gb.deci iaty s3 am su eu si e misto. iphone5 e si scump si nu ofera performanta la maxim. funda

19 răspunsuri:
| lunaamara a răspuns:

Iphone 5are o multe aplicatii noi eu zic ca merita sa il iei

| Adita1988 a răspuns:

Iphone 6

| papusikadulcika12 a răspuns:

Eu iti recomand Samsung galaxy 3S...este mai bun decat orice gen de i phone din cauza calitatii si designului din punctul meu de vedere dar intreaba-i si pe altii sa nu zici ca spun ceva pros;. sper ca ti-am fost de ajutor!:-)

| Oltean_Niculina_1998 a răspuns:

Iphone5 e mai dragut.:']]

| CrazyRat a răspuns:

Eu m-as duce pe S3.
Citeste si aici sa vezi o parte din diferentele lor:
http://www.wirefly.com/iphone-vs-android/

| Crin51 a răspuns:

GalaxyS3 desigur... Iphone -ul se misca foarte bine, are navigatie buna etc dar e prea restrictiv. Nu ai transfer de date prin bluetooth, muzica trebuie sa o incarci doar de pe un singur laptop. Pe S3 are Android prin asta se intelege cam totul... happy

| Azµre a răspuns:

Niciunul din cele enumerate mai sus.
Chiar dacă ai posibilitatea, gândește-te la părinții tăi, banii aceia nu curg din cer. La ce ți-ar trebui telefon de 20 de milioane? I-ați unul decent până în 10 milioane, sunt destule care au camere bune și destule aplicații.

| MaxKiller911 a răspuns:

Salut! Eu iti spun sa-ti iei S3-ul pentru ca este mult mai perfrormant decat orice iPhone si mai frumos, daca ti se pare ca e fragil sa stii ca nu e asa pentru ca are o carcasa din policarbonat, care este mai rezistent decat plasticul.
Eu iti spun sa iei S3-ul pentru ca este mult mai bun decat celelalte doua telefoane mentionate de tine. big grin

| AlexandraaaaPopescu31 a răspuns:

Sincer nu stiu la ce va trebuie telefoane sofisticate cat timp telefonul se conecteaza la net, poti sa vorbesti pe el, sa trimiti mesaje, sa faci poze la ce iti trebuie unul cu fite?

| Weider a răspuns:

S3, pentru ca telefoanele Iphone incap usor sa-l bagi in fund, iar S3 e dureros pentru ca e prea bun.

| DARCEINGEĂL a răspuns:

Samsung galaxy S III. Cel mai bun telefon.

| DARCEINGEĂL a răspuns (pentru Azµre):

Bine zis!

| MTL a răspuns (pentru Azµre):

Lasal in pace. Daca n-are ce face cu banii laughing

| Azµre a răspuns (pentru MTL):

Asta e.

| MTL a răspuns (pentru Azµre):

Eu am un telefon decent la 12 milioane. Samsung galaxy s advance.Ce telefon ai?

| MTL a răspuns:

In Romania se moare de foame si asta isi ia telefon de 30 milioanehee hee

| Azµre a răspuns (pentru MTL):

Vodafone Smart II

| vladelvis a răspuns:

Deci cand am citit intrebare si am vazut ca printre variante exista si s3, am zis gata trebuie sa iii raspund cu SAMSUNG galaxy s3, mult mai bun decat iphone 5!

| coztel5437 a răspuns (pentru papusikadulcika12):

Bine,sincer vorbind si iphone are un design destul de fain, dar la specificatii paleste comparabil cu s3.