| yllav39 a întrebat:

Vreau sa cumpar un Blackberry 9530 SH si baiatu de la care il iau mi-a zis ca singura chestie care il deranjeaza(si de aia vrea sa il dea) este ca atunci cand nu are baterie ii scade semnalu si nu mai poti sa vorbesti cu el dar poti sa faci poze sa asc muzica el merge in continuare....si mi-a zis sa ma interesez pentru ca, treaba asta se intampla cu toate telefoanele Blackberry.....eu va intreb oare are dreptate? sau are alta problema telefonul? sa il iau sau nu?

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Eu nu prea aş crede...
Să ţi-l dea să-l probezi vreo 2-3 zile ( îi dai eventual o garanţie mică ) şi vezi dacă asta e singura problemă.

În general, la orice telefon, când scade bateria şi e aproape gata, SCADE şi semnalul - dar NU se pierde de tot, poţi vorbi dar se închide mai repede.