| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

Salut vreau sa cumpar un galaxy mini de la un baiat si mi-a zis ca nu ii mai merge semnalu (deloc) este ca si nou telefonul numai ca nu are garantie vreau sa va intreb cam ce ar avea si cat ar costa reparatia in mare.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cum adica este ca nou dar nu are garantie la el? Are mai mult de 2 ani.Asa ca lasa-l in pace. Vrea sa te pacaleasca. Daca nu are semnal il poti folosi ca rasnita. Teapa.

| FastAndFurious a răspuns:

Tie nu ti se pare deloc suspect ca ala il vinde? Daca vroia si putea il repara el.
Vrei sa dai o gramada de bani aiurea?
El vrea sa scape de el si te-a gasit acum pe tine.
Tine-ti banii mai bine si ia-ti ceva nou.

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru FastAndFurious):

Pai da dar ma gandesc ca nu costa mult ca unul aproape nou costa 3 milioane.

| andreilyon a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu il iei. E clar ca ti-l da pentru ca nu e multumit de el.Si eu detin de 2 ani un Galaxy Mini si sincer sa fiu abia astept sa scap de el. Mai bine iti iei din magazin un telefon nou.