| gingishan a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un blackberry 8520 curve din america doar ca e secon handcrying oare are vreo problema telefonul?

Răspuns Câştigător
| ingerashscumpik a răspuns:

Nu cred happy

2 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

Dar nu mai bine iti cumperi unul de aici nou-nout? raised eyebrows

| mulinobianco a răspuns:

E secon hand, de aia e si mai ieftin, dar inainte ca sa il cumperi totusi trebuie sa-l vezi, sa vezi in ce stare e, si dupa aia sa-l procuri. Nu cred ca are vreo problema telefonul, poate stapinul are nevoie de bani :-) sau vrea sa-si procure altul. Incearca si iti urez bafta kiss