| danelu90 a întrebat:

Salut, vreau sa ii cumpar la maicamea telefonul mobil MaxCom Comfort MM721, daca are cineva acest model de telefon si ma poate ajuta, as dori sa stiu daca functioneaza bine in reteaua Digi Mobil, semnalul este putin mai slab in localitate.

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Ma indoiesc ca cineva de aici are exact acest model.
De ce nu alegi ceva "clasic" si consacrat?
Nokia 3310 de exemplu il gasesti la aproximtiv acelasi pret.
Sau daca vrei neaparat Dual Sim, atunci Nokia 230 sau 216

| anonimg a răspuns:

Nu am un astfel de telefon. Dar daca semnalul este slab in localitate, atunci asa va fi si la telefon.
Poate te ajuta asta ca sa vezi daca ai semnal cu digi in zona dorita: http://www.rcs-rds.ro/harta-4g