| anonimbuc21 a întrebat:

vreau sa imi cumpar un telefon. ce telefon mi-ati propune dintre Samsung galaxy s3 sau Allview viper s 4g?
=D

5 răspunsuri:
| FollowMeNow a răspuns:

Sincer viper-ul are camera in plus dar in rest se cam aseamana(cat de cat), uite http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4238&idPhone2=6193. Stiu si eu... alegerea e a ta :)

| Ruzsa_Dendy_1981 a răspuns:

Buna,eu ti-as recomanda Samsung fiindca eu am Allview viper s 4g si ii se strica bateria cam dupa doua luni de utilizare.

| notefree a răspuns:

Samsung sunt sigur ca este vorba de s3 neo
au acelasi procesor snapdragon 400
S3 nu are 4g dar nu ai nevoie de asa ceva in Romania
la s3 ai ecran super amoled hd care este exceptional pe langa un ips
La Allview sunt probleme software pentru ca lor le place sa-si puna interfata propie adica berry ui
Samsung are touchwiz care este fluent

| akashi4 a răspuns:

Iti recomand s3 deoarece Allview e o chinezarie care se strica dupa 2 luni un s3 rezinta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung i9305 Galaxy S III (S3) LTE 16GB deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.compari.ro/......125173891/

Toate cele bune!