| MariusAlin8 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar telefonul HTC desire 510. Am doua abonamente Orange si as vrea sa stiu daca pot sa-mi prelungesc ambele abonamente si sa-mi cumpar telefonul la un pret mai mic.
Daca pot sa-mi prelungesc ambele abonamente cat m-ar costa? Unul dintre abonamente este de 10 euro si celalalt este de 7 euro.

Răspuns Câştigător
| Solutionistul a răspuns:

Salut, sfatul meu prietenesc este sa nu te incurci...in primul rand nu o poti face cu ambele abonamente iar in al doilea il platesti cam dublu! laughing) Daca ti-l doresti asa mult, il ai acum si la reducere. E mult mai bine sa-l iei la liber si sa il platesti o singura data happy