| EdwardEddy a întrebat:

Salut.Vreau sa-mi cumpar un AllviewP5Quad...cine imi poate spune daca este bun si cat tine bateria. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Cred ca te referi la acest telefon nu-i asa? http://bit.ly/13pxENT

Ei bine. uite ce iti pot spune despre el: un telefon foarte bun, cu un raport calitate pret si mai bun... adica uite-te si tu: are procesor quad core de 1200, gps, camera de 8mp + camera secundara (lucruri care la alte telefoane costa mult mai mult).

Are o baterie de 2100 mili amperi iar asta inseamna ca te tine cel putin 2 zile la un mod de folosire normal (care implica si internetul).

Mai mult de atat, iti recomand sa citesti si parerile celor care folosesc acest produs din josul paginii, se vorbeste si despre baterie.