| EdwardEddy a întrebat:

Ce sa-mi cumpar? Lg4xHD.HTC8X.sau AllviewP5Quad? Specificati De Ce?

8 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

La ce il folsesti?
La 4x, bateria tine mai putin decat la p5.
Vad ca ai trecut si un HTC 8x. Daca ai de gand sa intrii doar pe internet, facebook, ceva muzica, dar nu prea multe jocuri, ti-as recomanda 8x, deoarece, desi este un dual-core, se misca excelent.
Daca insa chiar ai nevoie de aplicatii si de jocuri, atunci musai android, dar tu decizi care.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lg4xHD recomand.

| EdwardEddy explică (pentru anonim_4396):

Dar nu prea tine bateria la LG4xHD?

| anonim_4396 a răspuns (pentru EdwardEddy):

BATTERY Li-Ion 2150 mAh battery
Stand-by Up to 730 h (2G) / Up to 686 h (3G)
Talk time Up to 9 h 20 min (2G) / Up to 10 h 50 min (3G)
Daca tu zici rolling on the floor

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu iti recomand Allview. e mai ieftin si chiar mai performant decat Lg-ul. Uite-te si tu are un procesor quad core, camera de 8mp, 1 gb ram + o serie de alte chestii utile: gps, ecran generos si deosebit de fidel, amplificator audio.

Iti recomand ca mai intai sa arunci o privire si peste parerile celor care l-au cumparat deja aici : http://bit.ly/16eWIwa

| Laurentiu_Barbu_1985 a răspuns:

As merge pe LG, procesor quad core A9, fata de A5 la Allview(foarte bun de altfel)

| Maryus0007 a răspuns:

P5 Quad pentru ca Are android 4.1.1 Jelly Bean, procesor Quad Core de 1, 2 Ghz, 1Gb Ram, 4, 5 inch, 8 Mp spate 1 Mp fata si 2100 mAh. Si are un pret bun de 1099 lei.

| EdwardEddy explică (pentru Maryus0007):

Da dar am vazut ca nu face poze foarte bine...