| SilentAsaSSin a întrebat:

Salut,vreau sa mi cumpar un telefon nou, ce imi recomandati Android sau OS

Răspuns Câştigător
| En_Csabika_1987 a răspuns:

Cu siguranta android, ios nu se merita am avut iphone si am dat de pamant cu el, majoritatea aplicatiilor sunt contracost, in timp ce pe android le gasesti free

9 răspunsuri:
| DincaEmi a răspuns:

Android, e mult mai uzual si complex, cu toata increderea ANDROID!

| Bratii a răspuns:

IOS! E mult peste android. Iphone 5s iti recomand, daca vrei si 6 daca iti permiti.

| Anonimus1110 a răspuns:

Android

| AndyAnonim a răspuns:

Recomand Windows

| Magrendo a răspuns:

Recomand IOS pentru ca e mai sigur!

| LTAA a răspuns:

Androidurile, de cel putin 1000 lei, functioneaza foarte bine.
Ori, pentru mai putin, Windows Phone.
iOS este construit pentru un orasel mic cu oameni foarte bogati, atata tot.

| KawaiiiPanda a răspuns:

Android-ul este mai complex si poti face mai mute cu el.IOS-ul este mai de fite privind desing-ul, dar este bun si el. Eu as zice IOS

| ThaNebunika1993 a răspuns:

Android!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Android, pentru ca este un sistem de operare foarte bun, poti sa il manevrezi cum vrei, plus ca are foarte multe aplicatii gratis, IOS-ul este un sistem aiurea, care nu merita banii, iar majoritatea aplicatiilor sunt platite ( aplicatiile mai interesante )