| ForCast a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon cu android dar sa ma incadrez in 800 de lei. Ce imi recomandati?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Mariiam a răspuns:

Samsung Galaxy Young
LG Optimus L9
ultimul Sony X-peria

3 răspunsuri:
| cosmin655 a răspuns:

Un s2 sh thinking

| claudiacerasela78 a răspuns:

Samsung Galaxy Mini, ieftin si bun. Are gps, wifi, 3G, bluetooth, touchscreen, 512 mb ram, procesor 1 ghz, camera foto/video, youtube, retele de socializare etc.

| MembruVip a răspuns:

IPhone5, replica identica 1la1 cu android 4.0.1, camera 8mpx, 4 inc. sau daca nu vrei fake, recomand un Samsung Galaxy S DUOS http://www.domo.ro/......uos_White.