| AlexDorinel a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon până în 1000 lei sa merg la școală cu el, am un telefon de 2500 dar nu e de mers la școală, nici nu mai spun modelul că e de rasu tuturor))).Dar nu știu dacă tata mi-ar lua ....Toți copiii au telefoanele la școala și mă simt prost că eu nu-l am.

Puteți să-mi spuneti un telefon bun până în 1000 in afara de Xiaomi, Nokia și Motorola

11 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Pai vrei unul mai ieftin decat ce ai acum?

| laSoledad a răspuns:

Uite un telefon numai bun pentru tine https://altex.ro/....../SMTA41BK/

| nyoentox2002 a răspuns:

Huawei p40 lite care are 128 Gb cu 6 ram, incarcare rapida in 30 minute,
Sau Huawei P40 lite E varianta mai ieftină 64Gb cu 4 Gb ram

| sierra1 a răspuns:

Ce-ar fi să-ți mai iei unul pentru mers in oraș și eventual incă unul pentru ieșit cu amicii (și asta inafară de cel de 2500 pe care-l ții acasă)

Răspuns utilizator avertizat
| Sekim a răspuns:

Xiaomi Note 8 Pro. 10 milioane fix. Telefonul e excelent pentru bugetul asta. Face ID, Amprenta, Scanner, camera 64M. Poti intra tu sa vezi pe YouTube sau Google detalii. Eu am telefonul asta de 1 ani si merge la fel ca in prima zi, nu am avut probleme cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi poco x3 nfc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu asta, lau redus de la 1500 la 900
https://m.emag.ro/......DXPMDBMBM/

| justagangsta a răspuns:

Huawei P30 Lite e una dintre cele mai bune optiuni pana in 1.000 RON.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți să-ți cumperi un Samsung Galaxy A10 sau A10e, A20, A20e.