| manuelgw a întrebat:

Salut.
Vreau sa stiu ce varsta trebuie a am sa fac abonament la cosmote si ce acte trebuie
Funda

Răspuns Câştigător
| Nicooooleta a răspuns:

Trebuie sa ai 18+... Documentele obligatorii pentru o persoană fizică sunt:
- Document de identitate pentru cetăţean român: Buletin /Carte de Identitate
- Documente de identitate pentru cetăţean strain: Paşaport / Carte de Identitate pentru cetăţean străin dintr-o ţară membră U.E./ Permis de şedere/ Permis de muncă
- Document de spaţiu sau ultima factură de utilităţi big grin... Funda?

2 răspunsuri:
| DidyyDyana a răspuns:

Eu stiu ca trebuie sa ai buletin si la varsta 18+... Sper ca te-am ajutat. Am fost si eu in cosmote. Dar m-am mutat in Vodafone caci cosmoteul este de ****. (sorry pentru limbaj)

| stroedaniel13 a răspuns:

Trebuie sa ai minim 18 ani