| Style10000 a întrebat:

Daca vreau sa imi fac abonament la cosmote ce acte am nevoie? trebuie sa aduc actele casei sau doar buletinu si o factura pe numele tatalui meu sau al mamei male big grin eu am 19 ani da nu vor parintii sa imi fac abonament ma gandeam ca poate sa imi fac eu singur big grin

1 răspuns:
| Landied a răspuns:

Iti trebuie actul de casa, impreuna cu o copie, factura la lumina si bineinteles copie dupa buletinul tau.Dar oricum, actul de la casa trebuie neaparat.