| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Vreau sa stiu daca aptoide are virusi sau cand il descarc imi sterge din date etc. Am avut un j5, mi am luat aptoide, am luat minecraft, ma jucam... Si cand am stins telefonul sa ma duc sa beau apa... Nu se mai aprindea telefonul. Era blocat. Laguit. Dar isi revenea.
Dupa vreo 10 minute. Mi e frica ca mi se poate intampla iar. Exista vreun risc de genul?

Răspuns Câştigător
| Bogdan027 a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa nu iei aplicatii de pe o sursa necunoscuta in afara de magazin play si asa am patit si eu pe telefon am un lag insuportabil.

3 răspunsuri:
| Motoc_Alex_1999 explică:

Cand ma duc pe google sa iau aptoide zice sa deschid sursele necunoscute. Daca le deschid imi zice ceva de genu ca imi pot pierde datele si ca sunt responsabil pentru deteriorarea telefonului etc. Ce sa Fac? vreau sa iau wwe gratis...

| Ghostrider332 a răspuns:

Nu exista vreun risc daca iei de pe www.play.mob.org

| xByte a răspuns:

Eu nu am avut nici o problema cu aptoide, chiar si acum il folosesc fara probleme. Deci nu prea cred ca sunt riscuri