| IuliM3 a întrebat:

Salut TPU
As vrea sa stiu daca aptoide de pe magazin pley are virusi sau fura date?

Răspuns Câştigător
| Hemorel35 a răspuns:

Imi aduc aminte ca foloseam Aptoide pe un telefon mai vechi. Foloseam anti-virus si intotdeauna primeam notificari care ma anuntau ca Aptoide are de gând sa faca probleme. Eu nu ti-as recomanda nicio aplicatie pentru telefon in care poti lua jocuri gratis. Majoritatea precum Aptoide nu au intentii bune. Mai bine le cumperi cu niste credit de pe cartela la Magazin Play. Baftă

1 răspuns:
| RicardoDobroiu a răspuns:

Iila nu ii bun deloc
iti recomad aptoide de pe chrome