| PolaruV8 a întrebat:

Zilele astea am cumpărat o cartelă cu număr nou de la un magazin. Problema este că, atunci când bag SIM-ul in telefon, si incerc sa apelez imi spune,, Eroare de reţea ". Am incercat pe 3 telefoane cartela. Am fost si la o reprezentanţă Vodafone, si a verificat numărul, a spus să apelez la *222 ...eu am apelat, dar tot,, eroare de retea " apare. La alt telefon nu recunoaşte cartela. Cartela nu e stricată / zgâriată ....era sigilată când am luat-o. Ce pot face? Dau fundă! Mulţumesc!

2 răspunsuri:
| Domy10 a răspuns:

Si mie mi-a aparut eroare de retea am apasat-o putin mai tare si a mers

| darkwisper a răspuns:

Dut-e la Vodafone si schimba SIM-ul.
Sau cere un SIM blank. Si lasa-mi seria SIM-ului nou aici. O schimb cand primesc seria.