| Brilliantik a întrebat:

Salutare... am nevoie de ajutorul vostru! Vreau sa-mi cumpar telefon si am nevoie de un sfat. As vrea un telefon desigur elegant, bun care sa tina nu numai 1 an. Printre functiile lui as dori sa aiba: Wi-Fi, 2 sim(nu-i chiar obligatoriu). Pentru cel mai bun raspuns pun Funda

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi s-a părut foarte bun Nokya Lumia, si daca vrei 2 sim, încearcă Acer.
Nokya Lumia apărut acum, ce nou, are tot doua cartele, si 8 Gb memorie, mai mult cu 1Gb decât primul.
Mai poti încerca Alcatel, Samsung Galaxy S4.

| Neo12 a răspuns:

Samsung Galaxy S4, LG G Pro 2, HTC Eye, iPhone 6, alte telefoane de la LG sau Samsung mi se par chiar bune de la aceste firme.