| Reus111 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un telefon, as vrea sa imi iau Samsung pentru ca tot din asta am avut. In primul rand as vrea sa nu fie prea scump, pana in 600 de lei, iar in al doilea rand, sa aiba camera de cel putin 10 MP. Habar n-am ce sa imi iau, asa ca cer ajutorul vostru!

7 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Nu iti ajung banii pentru o camera de 10 MP!winking

| iAMVi a răspuns:

Mi-am luat o chinezarie la 400 de lei de moare lumea, daca scria Samsung sau Sony pe el dadeam 1.000 de lei.
Gandeste-te totusi si la niste telefoane chinezesti, in 600 de lei iti poti lua un telefon care distruge orice telefon Samsung de maxim 600 de lei, si o sa-ti spun si de ce, telefoanele ieftine Samsung sunt chinezarii curate, nu-i prea intereseaza de acest segment de pret...

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime, l-am vazut pe eMAG la 6 mil.

| Guiinnmortal a răspuns:

Nu poti sa-ti iei un Samsung cu 10 mp de bani acei

| Georgica01 a răspuns:

Ia ti un Allview X5Soul am dat 600 lei pe el si are camera de 12mb happy si merge foarte bine. Funda?

| Sizer a răspuns:

Cu 600 de lei iti poti lua Galaxy s4 Impecabil are camera de 13 Mp si specificatii bune

| 2k16Crys1999 a răspuns:

Cu banii aia iti poti permite un Samsung galaxy grand prime, dar are camera doar de 8MP. Dar daca vrei totusi cu 10mp cauta pe net telefoane la mana a 2a, sunt mult mai ieftine, si poate ai si norocul sa nu aibe vreun defect